10 تا از بهترین سایت‌‌های آموزش رایگان زبان انگلیسی آکادمی آموزش زبان روان | zabannew

این سایت دارای مجموعه‌ای از فیلم‌ها و متون است که می‌‌توان با تکیه بر آن‌ها، نکات زیادی را فرا گرفت. با توجه به محتوای با کیفیت، BBC Learning English یکی از بهترین سایت‌های آموزش رایگان زبان انگلیسی است. نرم افزار Sentence Master Proبرنامه ی محبوب دیگری است که با استفاده از بازی های ماجراجویانه و جذاب به شما کمک می کند تا جمله بندی وترکیب کلمات را به راحتی یاد بگیرید. کودکان زیر 7 سال نیز براحتی می توانند با استفاده از اپلیکیشن های گوشی موبایل زبان انگلیسی یاد بگیرند.

حروف اضافه انگلیسی

10 تا از بهترین سایت‌‌های آموزش رایگان زبان انگلیسی آکادمی آموزش زبان روان | zabannew همچنین برای آموزش زبان انگلیسی می توانید در دوره های آموزش زبان انگلیسی موسسه دهخدا شرکت کند. برای آموزش واژگان زبان انگلیسی به صورت اختصاصی می توان از نرم افزار های زیر نیز استفاده کرد. اما ما در این آموزشگاه تلاش خود را کرده ایم تا شهریه ها را به نحوی که برای خانواده ها قابل پرداخت باشد تنظیم نماییم. در این اپلیکیشن باید هر کلمه را با تصویر آن مطابقت دهید و آن را به روشی سرگرم‌کننده و منظم برای یادگیری تبدیل ادامه مطلب کنید.

قبل از شروع باید چند عامل را در نظر بگیرید.

امیدوارم با برنامه ریزی که در نظر گرفته شده است؛ به زودی بهترین نتیجه را در آزمون آیلتس به دست آورید. نسخه‌ی رایگان اپلیکیشن Mondly محدود است و برای دسترسی به تمام دروس باید اشتراک پرداخت کرد که می‌توانید از برخی‌ از وب‌سایت‌های ایرانی، اشتراک ماهانه یا سالانه‌ی آن را خریداری کنید یا به همان نسخه‌ی رایگان بسنده کنید. جلسات آموزشی Drops ماهیتی شبیه به بازی دارند و از شما می‌خواهند که پاسخ‌ها را بکشید و رها کنید و روی صفحه نمایش خود ضربه بزنید.

  • از دیگر قابلیت‌های Cambridge English می‌توان به آزمون‌های رایگان زبان انگلیسی و دوره‌ها و محتوای متعدد برای یادگیری زبان و محتوای نمونه برای آماده‌سازی برای شرکت در آزمون‌های کمبریج اشاره کرد.
  • در نرم افزار Busuu شما قادر خواهید بود با انگلیسی زبانان بومی (native speaker) صحبت کنید تا از مطالب آموخته شده در دنیای واقعی استفاده کنید.
  • این تفاوت در نحوه ادا کردن حروف صدادار یکی از عمیق‌ترین تفاوت‌های لهجه‌های متفاوت زبان انگلیسی است.
  • لیست کامل حروف اضافه انگلیسی دسته بندی شده ( زمان، مکان، جهت و حرکت، محل قرار گیری و روابط فضایی) به همراه مثال های کاربردی برای شما آماده کردیم.
  • هریک از این بخش‌ها دارای زیرمجموعه‌های دیگری است که صدها و شاید هزاران محتوای کاربردی و جذاب را برای یادگیری زبان انگلیسی در خود جای داده‌‌اند و شما می‌توانید باتوجه به نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید.

انتخاب بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان انگلیسی با توجه به معیارها و ویژگی‌هایی که برشماردیم آسان خواهد بود؛ اما به‌خاطر داشته باشید که قبل از شروع یادگیری، بهتر است سطح زبانی خود را ارزیابی کنید. برای ارزیابی سطح زبان خود می‌توانید از آزمون‌های تعیین سطح آنلاین استفاده کنید. برای مثال با مراجعه به این لینک و شرکت در آزمون استاندارد تعیین سطح، قادر خواهید بود با برنامه‌ی دقیق‌تری ساختار زبانی خود را تکمیل کنید.

زمان استمراری در انگلیسی — 1 بار برای همیشه

هر درس، شامل 4 آزمون می‌باشد که هرکدام بعد از 5 درس وجود دارند تا مهارت‌های شما را در 4 حوزه گرامر، لغت، صحبت کردن و گوش دادن بسنجد. زمانی که در مورد تلفظ کلمات شک دارید، کافی است کلمه یا متن موردنظر را وارد کنید تا تلفظ آن را در صحیح‌ترین حالت ممکن بشنوید. در این اپلیکیشن امکان آموزش هر دو لهجه بریتیش و امریکن وجود دارد و بر اساس علاقمندی می‌توان یکی از این دو لهجه را انتخاب کرد. استفاده از اپلیکیشنی که به طور ویژه بر بهبود تلفظ تمرکز کند، یک مزیت بزرگ برای زبان‌آموزان محسوب می‌شود. اپلیکیشن Pronunciation یک نرم‌افزار تخصصی برای یادگیری و بهبود تلفظ است که حتی در حالت آفلاین هم قابلیت استفاده دارد.