مایندر اسکیپ روم اتاق فرار-آل اسکیپ

امید است تیم ایران اسکیپ باعث رضایت هرچه بهتر شما عزیزان و تجربه خوش و دلنشین از اسکیپ روم باشد. دنیای اتاق فرار درست شبیه قصه‌های خیالیه که حالا واقعی شده‌. قصه‌هایی که در اون‌ها قاتل و مقتول کنار هم در یک اتاق زندگی می‌کنند و هر لحظه که بازپرس پرونده دیرتر راز جنایت‌های قبلی قاتل رو پیدا کنه، مقتول یک قدم بیشتر به لحظه مرگ نزدیک می‌شه. اینجا اتاق فراره، همون اتاقی که هر روز یک داستان تازه برای گفتن داره و هر بازیکنی با کمک اکتورهای حاضر در این اتاق باید پرده از اسراری که پنهان شدن برداره. اتاق فرار (شیاطین تاریکی) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله خیابان فاطمی واقع شده است. اتاق فرار (اخرین تقاص ) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله تهرانپارس تهران واقع شده است.

مجموعه جعبه سیاه در اتاق فرارهای تهران

در ادامه تعدادی از این نکته‌ها را عنوان می‌کنیم تا تجربه خوبی را از بازی اتاق فرار به‌دست آورید. در صورتی که قصد انتخاب یک اتاق فرار را دارید و از انتخاب خود اطمینان ندارید، پیشنهاد میکنیم هم اکنون با شماره پشتیبانی مای اسکیپ تماس بگیرید تا بهترین اتاق فرار را بر اساس سلیقه تان به شما پیشنهاد دهیم . دکور اتاق فرار هم دقیقا یکی از اون چیزاییه که خیلیا رو جذب میکنه. بعضی از اتاق های فرار با نصب بنر سعی میکنن ی خرج کم روی دست خودشون بذارن اما اینو نمیدونن که ی دکور اسکیپ روم بی نظیر میتونه کلی مراجعه کننده برای شما بیاره و شما رو سر زبونا بندازه.

اتاق فرار بی چهره(Faceless)

اما برای اینکه مطمئن شوید این تفریح مناسب شما هست یا نه، به خواندن ادامه این مطلب ادامه دهید تا بگوییم اتاق فرار چیست، مناسب چه اشخاصی و با چه سن و سالی است و همین طور توضیحاتی درباره انواع اتاق فرارها، قیمت اتاق فرار و سایر نکات مهم به شما بدهیم. مای اسکیپ، بزرگترین و جامع ترین پرتال مدیریت و رزرو اتاق فرار در دنیا از سال 1399 فعالیت خود را در زمینه خدمت دهی به اتاق فرار ها و پلیر های علاقه مند به این بازی ها شروع کرد و امکانات جامعی را در اختیار پلیر ها و صاحبین اتاق فرار قرار میدهد … الان دیگه وقتشه شما رو از این سردرگمی برای نحوه بازی و حل معمای اتاق فرار دربیاریم. اسکیپ روم یا اتاق فرار ممکنه ی سری معما داشته باشه که شما فکر کنید این حل شدنی نیست. اصلا نگران این قضیه نباشید چون هر زمانی که شما به مشکل بخورید گیم مستر اتاق فرار کنار شماست و راهنماییتون میکنه. پیشنهاد ما برای شما اتاق فرار رازماز است که حوالی منطقه ارم واقع شده.

  • شما باید شش دانگ حواستان را جمع کنید و خوب بگردید تا بتوانید این سرنخ‌ها و ارتباطشان را با هم بفهمید و در نهایت در زمان خواسته شده، معما را حل کنید.
  • قبل از اینکه تیمی برای بازی تشکیل دهید باید تصمیم بگیرید که دقیقا چه ژانری را می‌خواهید بازی کنید و کدام اتاق فرارهای تهران این ژانر را ارائه می‌دهد.
  • در خیلی از موارد بخصوص در زمینه ی اطلاعات عمومی ، حتی اگر شما از آن اطلاع نداشته باشید ، در بازی با وجود روش های کمکی متنوع می توانید کماکان به بازی خود ادامه داده و در مسیر بازی پیش بروید.
  • اتاق فرار (ساعت ۶) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله هقت تیر تهران واقع شده است.
مایندر اسکیپ روم اتاق فرار-آل اسکیپ

شما با پشت سر گذاشتن هر چالش، به چالش بعدی می‌رسید و در برخی از سناریوها، لازم است که به سر نخ های قبلی مراجعه کنید تا ابزار ضروری ترسناکترین اسکیپ روم را پیدا کنید. زمان شما در بازی محدود است، بنابراین ابتدا محیط بازی را به دقت بررسی نمایید، جزئیات و المان های اتاق فرار را در نظر داشته باشید تا چیزی از نظر شما دور نماند. اما در عین هدف سازنده و مثبتی که اتاق فرار دنبال می کند ، ظاهر داستان ها و دکور بازی ها شاید این اندازه در نگاه اول مثبت جلوه نکنند. موضوع داستان های اتاق فرار بسیار متنوع بوده و با رشد روز افزون آن در سخت افزار ، تنوع موضوع های آن روز به روز بیشتر نیز می شود.

اتاق فرار شیطان صدا ندارد

حداقل زیربنا برای اجرای بازی‌های اتاق فرار ۵۰ مترمربع است. با توجه به نوسانات بازار ایران و متغیر بودن قیمت‌ها مبلغ دقیقی برای این بازی وجود ندارد، همچنین بسته به نوع ژانر و سناریو و طراحی نیز می‌تواند قیمت آن تغییر کند. اتاق های فرار می تونن مجموعه ای از معماها و وظایف، بدون تِم و داستان باشند. اگر به کسی که زیاد فوتبال بازی می‌کند فوتبالیست می‌گویند، به کسی که گیتار می‌زند گیتاریست می‌گویند و به کسی که رشته‌ی گرافیک را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند گرافیست می‌گویند، اسکیپ‌رومیست بهترین نام برای مجموعه‌ی … بله، بعد از رزرو آنلاین، از طریق تلفن، به ما اطلاع بدید تا گیم مستر اون بازی رو در جریان قرار بدیم و هماهنگی های لازم انجام بشه.