فیلتر دستگاه تصفیه آب

بهترین برند های دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران ساخت تایوان هستند که در کشور های اروپایی و سایر نقط دیگر جهان بسیار محبوب می باشند. بهترین فشار برای کارکرد بهینه فیلتر فشار بین 3 الی 4 اتمسفر می باشد. با این حال ، مصرف بیش از حد این مواد شیمیایی و معدنی می تواند عوارض و بیماری های زیادی را برای بدن ما ایجاد کند.دستگاه تصفیه آب ویتامین ها,میکروب ها,ذرات و مواد معدنی که میتواند ب بدن اسیب بزند و برای سلامتی انسان مضر باشد را از بین میبرد.فیلترینگ و تصفیه آب معمولا به عنوان مترادف استفاده میشوند اما یکسان نیستند.

بررسی فیلتر تصفیه آب

آلوم ماده منعقده کننده ای است که معمولا قبل از فیلتر به داخل آب استخر تزریق می کنند. دستگاه فرابنفش هیچ ماده معدنی مفیدی را در جریان تصفیه از آب حذف نمیکند. فیلتر شنی به عنوان اولیه مرحله در تصفیه آب صنعتی در جهت حذف کدورت ذرات معلق فیزیکی موجود در آب تا قطر 80 میکرون را دارا می باشد. و در هنگامی که حجم مورد نیاز تصفیه بالا باشد و با توجه به پایین در آوردن میزان هزینه های جانبی و سرمایه گذاری اولیه که می بایست آب با کیفیت بالایی تولید شود. شیرهای اتوماتیک فیلتر شنی هم که خود قابل برنامه ریزی هم بر حسب مقدار گذر آّب و هم بر اساس تنظیم زمان کار فیلتر می باشد. اولین نکته که قبل از تهیه و خرید ستگاه تصفیه آب خانگی ذهن افراد را درگیر خود میکند قیمت دستگاه ها می باشد. داخل هوزینگ (پوسته)ممبران قرار دارد که با فشار پمپ آب به داخل این فیلتر وارد میشود.

لیست فیلتر های تصفیه آب عدم رعایت نگهداری صحیح سیستم ممکن است باعث افزایش هزینه های جاری و کیفیت پایین آب شود. فیلترهای کثیف ممکن است باعث شوند فلزات سنگین و مواد شیمیایی وارد آب آشامیدنی شوند. عملکرد و نحوه کار پمپ تصفیه آب خانگی به این صورت است که آب را با فشار بسیار زیاد از فیلتر ریز بافت ممبران (MEMBRANE)عبور دهد.ممبران تصفیه آب خانگی،اصلی ترین فیلتر و قلب دستگاه تصفیه آب است و تمام املاح مضر آب آشامیدنی را پشت غشاهای خود نگه میدارد و آبی با سختی بسیار پایین تولید میکند. همچنین خدمات نصب و ارسال رایگان نیز دیگر خدمت های شرکت تصفیه آسا میباشد و شما پس از نصب دستگاه ، مبلغ آن را در محل خود پرداخت خواهید نمود . اگر زمان تعویض فیلتر یخچال به موقع فیلتر تصفیه آب یخچال تعویض نشود باعث میشود که منبع آب و شلنگهای مجاری داخل یخچال رسوب و بو بگیرند، که اگر این اتفاق رخ دهد شلنگهای مجاری داخلی قابل تعویض نمیباشند و عملا دیگر حتی با تعویض فیلتر این مشکل بو برطرف نمیشود.

خرید دستگاه تصفیه آب

تمام این اتفاقات فقط با عوض نکردن به موقع فیلتر تصفیه آب یخچال شما رخ میدهد و ضررهای آن از هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال بسیار بیشتر خواهد بود به خصوص که دیگر یخچال شما در آن زمان عملا آب را تصفیه و تمیز نمیکند. گوشت، کره، نوشیدنی های گازدار، شکر و شیرینی جات و بسیاری دیگر از مواد مصرفی اسید بسیار زیادی دارند. تا به خوبی مواد معلق آب را منعقد می کند . این نوع از فیلتر عملکرد خوبی دارد و اصولا دستگاه تصفیه آبی که این نوع فیلتر را دارا می باشد، بسیار قابل اعتماد و مفید است. تفاوت در نوع کارکرد فیلتر شنی و کربنی فلزی با مشابه FRP همیشه یکی از سوال است که جهت تهیه برای خریدار پیش می آید.

و یا از نظر متریال فیلتر شنی به عنوان مثال جهت استفاده در دارو سازی با سایر موارد متفاوت می باشد که در دارو سازی و صنایع غذایی می بایست از استیل 316L استفاده گردد. بزرگترین و شاید بارزترین متغیر هزینه، نوع و اندازه سیستم تصفیه آب است که انتخاب میکنید. قیمت این سیستم ها تا حد بسیار زیادی وابسته به جنس قطعاتی است که در تولید آن توسط تولید کننده مورد استفاده قرار گرفته است. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به ما برای از بین بردن این آلودگی ها کمک بسیاری می کند و آبی سالم و با کیفیت در اختیارمان قرار می دهد. این یعنی دستگاه تصفیه آب شما، میتونه تا 99.9999 درصد آب رو تصفیه کنه و یک آب کاملا سالم رو در اختیار شما قرار بده. فیلتر شنی به صورت ثقلی از آنجایی که نیاز به پمپ و مصرف انرژی ندارند در مصارف تولید با حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر شنی تحت فشار معمولا در فشار کاری 2 تا 5 بار کار می کند. فیلتر ممبران، فیلتر مرحله چهارم: ممبران، فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب است و کار آن حذف تمام املاح مفید و مضر موجود در آب آشامیدنی است. علاوه براین گازهای شیمیایی حل شده در آب (VOC) ، نیترات و سرب نیز می بایست از آب آشامیدنی شما حذف شوند. این محصول می تواند نیترات موجود در آب را حذف کند. فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب از طریق سایت تصفیه آسا برای سهولت خرید شما مشتریان گرامی و هم چنین صرفه جویی در زمان و هزینه فراهم است تا در سریع ترین زمان محصول مود نظرتان را آنلاین با بهترین قیمت دستگاه تصفیه آب خریداری نمایید. برای پاسخ به پرسش این که چه مارکی از دستگاه تصفیه آب خوب است، ما د این مقاله بهترین برند ها در حوزه ی تصفیه آب را به شما معرفی می کنیم و سپس نکات مهم در انتخاب دستگاه تصفیه آب را به شما خواهیم گفت.

سایر فیلترها به عنوان فیلتر پیش تصفیه در دستگاه تصفیه قرار میگیرند به همین دلیل اگر فیلتر 2 و 3 به موقع جایگزین شوند، تعویض سایر فیلترها ضروری نیست. کارشناسان ضمن تاکید بر تعویض به موقع فیلترها ، توصیه می کنندکه حتما از فیلترهایی استفاده کنید که دارای تاییدیه های جهانی NSF و WQA باشد. هر کدام از این فیلترها داری پارامترهای مثبت و منفی در فرآیند و طول عمر آنها می باشد. سازنده بنابر کیفیت سیلیس در زمانی بین 3 تا 5 سال را جهت تعویض آنها پیش نهاد می دهند که با توجه به درست کار کردن و استفاده صحیح از فیلتر شنی و با توجه به پس شویی به موقع طول عمر سیلیس هم افزایش پیدا می کند. خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب با کیفیت را از فروشگاه اینترنتی ری کالا با بهترین قیمت انجام دهید تا در طول زمان مصرف با مشکل کیفیت و عدم کارایی مواجه نشوید.

خرید تصفیه آب با این تعاریف آیا می توان از هر دستگاهی برای هر نوع آب و هر منطقه ای استفاده کرد. به عنوان مثال دانه بندی سیلیس در فیلتر شنی جهت استفاده در استخر با فیلتر شنی جهت فیلتراسیون آب چاه و یا رودخانه با هم متفاوت می باشند. به عنوان مثال با بودجه کم، میتوانید یک دستگاه فیلتراسیون با قدرت کمتر که تعداد فیلتر و مراحل تصفیه کوتاه تری دارد را تهیه کرد. با مطالعه ای که در مورد خرید دستگاه تصفیه آب در مطالب دیگر این سایت انجام داده اید، پس باید برند های معروف و فیک را شناخته باشید.

فیلتر ممبران از چند لایه با ضخامت کم که به صورت فشرده بر روی هم قرار گرفتهاند، تشکیل شده است و به صورت حلقوی مارپیچ به دور لولهای با شکل استوانه پیچانده شده است. در صورت دیر تعویض کردن فیلتر، ناخالصیها از فیلتر آب عبور میکنند و به آبسردکن وارد میشوند که نتیجه آن تغییر طعم آب خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب است. معمولا آب را از یک صفحه مشبک فلزی عبور میدهند تا از ورود اجسام بزرگ جلوگیری کنند. معمولا” فیلتر های شنی (65 متر مکعب در شبانه روز) را به صورت عمودی و ظرفیت بالاتر را به صورت افقی طراحی می کنند. این نوع از فیلتر به دو صورت تک بستر و دو بستر شارژ می شوند که در صورتی که فقط با لایه بندی سنگ سیلیس شارژ گردند تک بستر و هر گاه با دو لایه سیلیس و یا ( کربن. گارنیت . آنتراسیت) شارژ گردند. دو بستر (Multi Media Horzonital Sand Filter) گفته می شوند. معمولا” جهت پس شویی فیلتر شنی افقی از ترکیب آب و هوا برای شستشو بهتر و جلوگیری از هدر رفت آب استفاده می شود.

یک انگل دیگر که میتواند باعث ایجاد علایم مشابه شود، کریپتوسپوریدیوم است .کریپتوسپوریدیوم در مقابل کلر مقاوم است و باید به صورت فیزیکی و با روش اولترافیلتراسیون از آب حذف شود. افت فشار در بستر سیلیس خیلی کم است پارامترهای فراوانی بر سرعت روی فیلتر شنی تاثیر دارد که می تواند بروی بستر آن تاثیر بگذارد. که متاسفانه همیشه این برداشت غلط وجود دارد که هر چقدر مقدار سیلیس فیلتر شنی بیشتر باشد. نیتراتی که از فاضلاب های شهری وارد آب می شود. برای تصفیه خانه های آب شهری و صنعتی با ظرفیت های بالا ساخته می شود. در تصفیه خانههای شهری به دلیل مقایس بالای آب برای از بین بردن میکروبها از مواد سم زدایی مانند کلر استفاده میکنند.

انواع دستگاه تصفیه آب