الکترود جوشکاری چیست انواع الکترود جوشکاری ابزار جوش و برش وینر | foulka

الکترود جوشکاری چیست انواع الکترود جوشکاری ابزار جوش و برش وینر | foulka

تنها عیب این الکترود ها این است که از آن ها به فراوانی در صنایع استفاده نمی شود . مزیت این الکترود ها نیز سادگی استفاده و نگهداری از آن ها می باشد. با توجه به اینکه قطر الکترود ها بر اساس کیفیت و کاربرد جوش مشخص و تولید می شود هنگام جوشکاری باید به ضخامت ورق و قطعه توجه داشت.

الکترود جوشکاری ۷۰۱۰G آما

الکترود، یک سیم فلزی است که برای اتصال دو قطعه فلزی به وسیله جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت الکترود میکا که یکی از برندهای معروف پرفروش سیم جوش در ایران است، به عوامل مختلفی مانند سایز و وزن هر بسته بستگی دارد. عملیات جوشکاری و اتصال فلزات به یکدیگر، بدون داشتن الکترود، امکان پذیر نیست، به همین خاطر اطلاع از بهای الکترود جوشکاری در برندهای مختلف برای خریداران و کاربران اهمیت بالایی دارد. این محصول با عبوردادن جریان برق از خود، باعث می شود اتصالات فلزی به طور محکم به یکدیگر بچسبند.

  • کلیه ی ماشین آلات این شرکت، طراحی و ساخت مهندسین همین مجموعه می مفتول فولکا باشد.
  • طبیعت فلز جوش و مناسب بودنش به عنوان ماده اتصال دهنده برای قطعات جوش شونده به انتخاب درست نوع الکترود بستگی دارد.
  • گروه آهنیتو در ایران فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده است.ما با شناخت بازار داخلی و جهانی و توجه به مدیریت متمرکز؛ سعی در نزدیک تر شدن به استانداردهای بین المللی داریم.
  • الکترودهایی که علامت آخر آن ها 5 باشد را تنها می توان با جریان برق مستقیم یا DC جوشکاری نمود.
  • امروزه پیشرفت خیلی زیاد فرآیند جوشکاری قوسی فلزی محافظت شده تا حدود زیادی مرهون کیفیت بالای الکترودهای موجود است.
  • یکی از سرهای الکترود از فلز ساخته شده که اغلب از جنس مس انتخاب می شود و سر دیگر آن از متریال های غیرفلز یا خلا تولید می شود.
می توان این نوع الکترود را با جریان برق مستقیم DC و متناوب AC جوشکاری کرد. قوس الکتریکی تشکیل شده با این روش از جوشکاری بسیار آرام بوده و جوش ایجاد شده نفوذ کمی دارد. استفاده از الکترود فقط با جریان برق مستقیم یا DC و قطب معکوس امکان پذیر است. در این روش از جوشکاری مقدار نفوذ بالا بوده و گرده جوش با درجه سختی نسبتا زیاد تولید می شود.

نوع از مهمترین و پرفروش ترین الکترود پایه مس

دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که الکترود های تنگستن قیمت به مراتب بالاتری از انواع گرافیتی خود دارند. جهت کسب اطلاعات فنی بیشتر پیرامون این الکترود ها می توانید با گروه فنی بازرگانی جوش و برش آریا تماس حاصل نمایید. در این استاندارد الکترودهای جوشکاری بر اساس نوع روکش، نوع جریان، وضعیت جوشکاری و خواص مکانیکی فلز جوش طبقه بندی شده بر روی بسته بندی الکترود و بدنه آن به شکل کد درج می شود. پوشش فلاکس در الکترودهای جوشکاری چسبان سریع یا Fast Fit Electrode زیاد است و به همین دلیل نرخ رسوب گذاری بسیار سریعی دارند.

برای اطمینان از در نظر گرفتن تمام انتخاب های ممکن خصوصیات ویژه سایر الکترودها در گروه های مختلف نیز بایستی مورد بررسی قرار گیرند. اگر برای کار معینی بیش از یک الکترود با شرایط مساوی مناسب به نظر برسد، برتری آن ها نسبت به یکدیگر بایستی با انجام جوشکاری آشکار شود. برای اطلاع از قیمت پروفیل و لوله فولادی می توانید به سایت مرکزآهن مراجعه کنید. ما در این مجموعه سعی بر آن داریم تا باکیفیت ترین انواع الکترود پایه مس را با نازل ترین قیمت های ممکن برای شما به ارمغان آوریم.