چگونه زبان انگلیسی را برای کنکور بخوانیم؟

یک مشاوره تخصصی کنکور هنر میتواند برنامه ریزی کند که شما چه درسی را در چه زمانی بخوانید. برای موفقیت در کنکور تجربی 1401 کافیه تا قبل از شروع برنامه ریزی برای این رقابت سنگین اطلاعات کافی راجع به ثبت نام، زمان برگزاری آزمون، اعلام نتایج و نکات لازم برای داشتن یک برنامه ریزی دقیق و اصولی داشته باشین. او در مورد دیدار معلمان با رهبر معظم انقلاب که در هفته بزرگداشت مقام معلم در اردیبهشت سال جاری انجام شد، گفت: مقام معظم رهبری نظرات کارشناسی در مورد نظام تعلیم و تربیت دارند که اگر این موارد را در آموزش و پرورش پیگیری کنیم، به نتایج خوبی خواهیم رسید. اگر خوب روی این دو بخش سرمایه گذاری کنید، میتوانید به نتایج مطلوب دست پیدا کنید. دوره یک رکن مهم است که به هیچ وجه نباید فراموش شود. توصیه می کنیم که گزینه های دیگری که برای ادامه تحصیل دارید مانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را نیز بررسی کنید. پس اگر جزو هنرجویان هونر نیستید، با ثبت نام می توانید از این فایل ها و جزوات و فیلم های آموزشی کنکور هنر در آموزشگاه هونر استفاده کنید. کلید اولیه کنکور سراسری هنر ، چند روز پس از برگزاری آزمون از طریق سایت سنجش منتشر می شود.

ثبت نام کنکور سراسری یک بار در سال و به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش انجام می شود. امیرحسین حامدی هستم. کسی که تا به حال 6 بار برای کنکور ثبت نام کرده اما فقط توانسته 4 بار سرجلسه کنکور شرکت کند.! ويديو هاي تدريس نيز دسترسي داشته باشيد مطمئنا نام موسسه حرف آخر چيست. سلام استاد برا شیمی و فزیک به نظر شما حرف اخر خوبه ؟ در ادامه این مقاله به شما کمک میکند تا درک کنید چرا بهکارگیری این شیوههای نوین تدریس در حرف آخر دارای اهمیت هستند. در حقیقت خود منابع این درس نیز به همین صورت خواهد بود. راستش فیزیکی که این ترم میخونیم تقریبا 80 درصدش به فیزیک نظام قدیم شبیهِ و خب واسه من که نظام جدید بودم وجود فیلم های آموزشی این سایت خیلی کمک کنندست.

در ابتدا بهتر است که بدانید کدام درس به عنوان دروس اختصاصی کنکور تخصصی هنر هست. در حقیقت در دروس اختصاصی کنکور هنر تخصصی ، شما باید کمی تئوری را به صورت جدیتری بخوانید. بگذارید یک نکته را کامل روشن کنیم که اگر قبولی در دانشگاه هنر را میخواهید باید این بخش را سر بلند خارج شوید. البته نحوه پاسخگویی داوطلبان نشان میدهد که بخش ترسیم فنی و درک عمومی ریاضی و فیزیک جزو دروس سخت تر کنکور تخصصی هنر هستند و پاسخگویی کمتری داشته اند. بهتر است بدانید که کنکور امتحانی است که مهارت و توانایی افراد را در تست زنی مورد سنجش قرار می دهد. استفاده از دی وی دی های آموزشی برای داوطلبانی که امکان شرکت در کلاس ها را به صورت حضوری ندارند و یا متقاضیان مناطق محروم که به موسسات آموزشی دسترسی ندارند، گزینه مناسبی است. همچنین در رشته ی ریاضی شیمی و فیزیک با توجه به دروسی که نام بردیم میتوانیم دریابیم که دانش آموز به تنهایی نمیتواند برنامه ریزی درسی برای خود داشته باشد باید از کمک مشاور استفاده کند و تمامی نکات را در نظر داشته باشد.

با تست زدن مکرر می توان به درصد خوبی سایت konkoorahmadi در کنکور رسید. در این حالت اگر داوطلب به مطالبی برخورد کرد که در آن ضعف دارد، می تواند آن ها را با مطالعه ی درسنامه ی کتاب کمک آموزشی و تحلیل و تفسیر بیشتر آن مطالب به پیش ببرد. این اجرا برای رشته ی ادبیات نمایشی به صورت نوشتن یک مونولوگ یا دیالوگ یا تحلیل یک نمایشنامه ی دیگر است. با موسسه ونوس دیگر نیازی به کلاس خصوصی ندارید بهترین اساتید کنکور را میتوانید با تهیه کردن پکیجهای ونوس به خانه خود بیاورید. برای رشته ی بازیگری و کارگردانی به صورت بازی کردن یک متن از پیش نوشته شده است. دروس تخصصی رشته تجربی شامل ۵ درس است که بسته به ضرایب، تعداد سوالات و سطح آسانی یا سختی انها میتوانید به مطالعه بپردازید. هنگام شروع آزمون عملی کنکور هنر به شما دفترچه ای داده می شود که در صفحه ی اول آن، موضوعی که باید طراحی و نقاشی کنید، نوشته شده است و صفحات بعدی دفترچه ( حدود 4 یا 5 صفحه ) مخصوص اسکیس های شما و نقاشی نهایی که باید با مداد رنگی کار شود، هستند. پذیرش دانشجو در بعضی از رشته های کنکور هنر 1400 به صورت متمرکز و با شرایط خاص (یعنی دارای آزمون عملی و مصاحبه کنکور هنر) است.

همچنین در آزمون عملی کنکور هنر 1400 ممکن است بیت یا ابیاتی به شما داده شود و از شما خواسته شود تا به صورت خوشنویسی این ابیات را در برگه ها کتابت کنید. ابزاری که باید در آزمون عملی کنکور هنر رشته های تجسمی با خود به همراه داشته باشید، شامل یک تخته شاسی، مداد طراحی، مداد رنگی، و سایر لوازم طراحی است. یک نکته کنکوری اگر بخواهیم برای دروس اختصاصی ترسیم فنی کنکور هنر بیان کنیم این است که حتماً از منابع مخصوص کنکور هنر استفاه کنید و در اواخر سوالات ریاضی یک ماده قندی مثل شکلات یا کشمش بخورید تا قند خون شما در هنگام پاسخ به این سوالات تنظیم شده باشد و به راحتی بر سوالات تمرکز داشته باشید. آنچه لازم است در ابتدا در مورد معرفی کنکور هنر بدانید این است: کنکور هنر همان قدر که ساده است، سخت است! پس برای اینکه به مشکل نخورید، بهتر است که دروس زیر را حتماً بخوانید و در طول سال کنکور در برنامه درسی خود برای آن وقت بگذارید.

بله همان طور که حدس زدید، این بخش از دروس تخصصی کنکور هنر نیز کاملاً حفظ کردنی خواهد بود و منابع کمک آموزشی نیز زیاد برای آن وجود ندارد. هر داوطلب می تواند در آزمون عملی کنکور هنر 2 مجموعه از مجموعه رشته های موجود در جدول را شرکت کند. هر کدام از این دروس به شرح زیر خواهد بود. در کنکور سراسری ۱۴۰۰ تعداد ۶۶۲ هزار و ۱۱۴ داوطلب زن و تعداد ۴۴۹ هزار و ۷۰۴ داوطلب مرد ثبتنام کردهاند که برای آنها با احتساب گروه آزمایشی دوم برخی داوطلبان، تعداد یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ کارت ورود به جلسه صادر شده است. هرکدام از ما ممکن است بارها در اطراف خود دیده و یا از کسی شنیده باشیم که داوطلبی با وجود تلاش فراوان و مطالعه منابع معروف به نتیجه دلخواه خود نرسیده است و یا حتی موفق به ورود به رشته مورد علاقه نشد.در اینجا این سوال پیش می آید که دقیقا مشکل کجاست ؟ در امتحان نیز به هیچ وجه سریع تصمیم نگیرید. در بخش عملی آزمون رشته های نمایشی، به نسبت رشته ی انتخابی شما، از شما خواسته می شود تا موضوعی را اجرا کنید. زیر گروه سوم در آزمون زبانهای خارجه شامل دو رشته است.

در این بخش با 20 سوال روبرو هستید که 24 دقیقه وقت پاسخگویی خواهد داشت. کتاب حسابان و ریاضی جامع کنکور تست خیلی سبز جلد اول 1401 ویژه کنکور رشته ریاضی شامل مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم می باشد که توسط میثم حمزه لویی، علی شهرابی و مهرداد کیوان تالیف شده و توسط انتشارات خیلی سبز در دو جلد به چاپ رسیده است. کتاب آموزش نکته به نکته دروس کنکور عمومی و پایه نوشته گروه مولفان توسط انتشارات چهارخونه به چاپ رسیده است. سوالات هر قسمت با توجه به قواعد مهم هر یک از این دروس طراحی شدهاند؛ برای مثال در بخش سوالات عربی سوالات تستی مربوط به قواعد زبان عربی و همچنین ترجمه متون و لغات قرار گرفتهاند، در بخش سوالات درس زبان نیز میتوانید با انواع مختلفی از سوالات تستی که در زمینهی گرامر، درک مطلب و همچنین ترجمه طراحی شدهاند آشنایی پیدا کنید. در بخش حجم سازی آزمون عملی رشته مجسمه سازی کنکور هنر، شما باید با استفاده از مفتول سیمی یا گل یا ترکیب هر دو، حجمی را که از شما خواسته می شود، درست کنید.

در این آزمون عملی ممکن است به شما تصویری نشان داده شود و نام قطعه ای از وسیله ی موجود در تصویر یا کارکرد آن پرسیده شود. حین مصاحبه در بخش عملی رشته های نمایشی ممکن است از شما درباره ی نمایشنامه های مختلف سوالاتی پرسیده شود و اطلاعات تخصصی شما اندازه گیری شود. او به تحقیق کارشناسی درباره چگونگی فعالیت مدارس کشورهای مختلف در دوران کرونا اشاره کرد و افزود: با اینکه بسیاری از مدارس دنیا در طول دوران کرونا باز بود و دانشآموزان به مدرسه میرفتند، این موضوع برای من سوال بود که چرا مدارس ایران تعطیل است؛ بنابراین از همان ابتدا تلاش کردم تا بازگشایی مدارس انجام شود و از اواسط فرودین سال جاری مدارس به طور کامل بازگشایی شد و دانشآموزان سر کلاسهای درس رفتند. ضمناً بدیهی است که تعیین سرنوشت ۱۲ سال تلاش و تحصیل و سنجشهای تشریحی داوطلبان عزیز در ۴ ساعت به صورت تستی و نه تشریحی، علاوه بر تحمیل هزینههای فراوان کلاسهای کنکور، موجب اضطرابها و اختلالات فراوان روانی بود که طی نظرسنجیهای معتبر برای شورای عالی مسجل بوده است. شاید برخی از افراد بیان کنند که وقت گذاشتن برای دروس درک عمومی هنر به علت سختی و ضریب پایین آنها در کنکور ارزش ندارد و میتوان جای آن روی بقیه دروس اختصاصی کنکور هنر سرمایه گذاری کرد.

فاگوزیست: فاگوزیست نیز یکی از کتاب های پرطرفدار در رشته تجربی است؛ کتابی که حجم آن فوق العاده زیاد است،تست های بسیار زیادی دارد،درسنامه ای که کاملا خط به خط کتاب رو بررسی کرده، قیدها تماما بررسی شده است و اشکال کتاب خیلی خوب مورد توجه قرار گرفته است بنابراین حجم زیاد،تنها عیبشه اما یک منبع قدر در زیست شناسی هستش! طراحی نهایی از لحاظ پرسپکتیو، جنس خط ها، رنگ گذاری، جهت های نمایشی و همچنین خلاقیت و ایده پردازی در طراحی محصول سنجیده می شود. مثلا میتوانید در زمینه کاری خود به عنوان یک خلاقیت و نو اندیشی از آنها استفاده کنید. شما باید بدن و ذهنتان را بهگونهای عادت دهید که هنگام خواندن زبان انگلیسی بتواند به خوبی موضوعات را درک کند و آنها را یاد بگیرد.

سوالات 201 تا 220 کنکور تخصصی هنر را درس خلاقیت نمایشی تشکیل میدهد. بارها در مطالب مختلف اشاره کردیم تسلط بر روی یک مبحث بهتر از کم تسلطی بر روی چندین مبحث کنکور است،جواب دادن سوالات آزمون سراسری نیاز به تمرکز و تسلط بروی مطالب درسی دارد پس همواره راه های افزایش کیفیت مطالعه به توجه داشته باشید. وسایلی که لازم است در آزمون عملی رشته کتابت و نگارگری با خود به همراه داشته باشید شامل : خودکار، مداد و پاک­کن نرم، تخته شاسی به ابعاد A3و مدادهای طراحی، پرگار، دوات، قلم خوشنویسی، چاقوی خوشنویسی، قط زن است. آزمون عملی رشته طراحی صنعتی در کنکور سراسری هنر شامل دو بخش تئوری و عملی است.

مثلاً اگر موسیقی علاقه دارید، پس بازیگری حذف خواهد شد. نتیجه ی نهایی کنکور هنر، با ترازگیری بین نمره ی آزمون اصلی و نمره ی آزمون عملی در نیمه ی دوم شهریور ماه مشخص خواهد شد. در صورت نیاز با تیم مشاوران آکو تماس بگیرید تا راهنماییهای لازم را به شما بدهند. نیاز به یک برنامه ریزی فوق حرفه ای داری؟ اشاره کرد پس تا انتهاي برنامه. پس از برگزاری کنکور سراسری هنر، با اعلام سازمان سنجش، داوطلبان کنکور رشته های هنر، زمانی حدودا یک ماه و نیمه دارند تا خود را برای آزمون عملی هنر آماده کنند. پس فقط تلاش نیاز است تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. این طراحی ممکن است روی کاغذ باشد یا با استفاده از متریال هایی که در جلسه ی آزمون عملی کنکور هنر به شما داده می شود، صورت پذیرد. دروس این زیر گروه کنکور اختصاصی هنر شامل کاردانی موزه، موزه، مرمت آثار تاریخی و کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی میشود. دروس اختصاصی رشته های زیرگروه 5 کنکور اختصاصی هنر شامل نوازندگی موسیقی جهانی، موسیقی نظامی، نوازندگی موسیقی ایرانی و آهنگ سازی میشود. به دلیل ممنوعیت استفاده از فیکساتیو در آزمون عملی کنکور هنر نمی توان از ذغال طراحی و پاستل نیز استفاده کرد.

برای انتخاب یک معلم خصوصی کنکور حتما معلمی را انتخاب کنید که کارآزموده باشد و توانسته باشد درصدهای خوبی را از دانشآموزان خود گرفته باشد و میزان رضایت از تدریس معلم بالا باشد. روش های مختلفی برای آموزش ادبیات کنکور وجود دارد و کتاب درسی مهمترین منبع برای این درس به حساب میآید که شما با منابع دیگر کتابهای آموزشی یا فیلم و دی وی دی ها و منابع تست زنی خوب میتونی درصد خوبی در کنکور بزنید. اگر تابستان با ما نبودید هنوز فرصت دارید تا با یک برنامه واقعی درس بخوانید ، درست مثل هزاران نفر دیگر در دیجی کنکور. فیگورها و چهره ها در آزمون عملی کنکور هنر نباید به سمت کارتونی شدن بروند و طراحی ها باید تا حد امکان به شیوه ی رئالیسم (واقع گرا) باشند. امروزه شاید منابع کنکور هنر از انتشارات مختلف زیاد باشد و فکر کنید که راحت میتوان به نتیجه رسید، اما راه درست چه خواهد بود؟