ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آپدیت 2022

۲.بخش را پیدا کرده و روی کنار گزینه موبایل کلیک کنید. بله شما میتوانید در کوینکس ما اهرم معامله انجام دهید و وام بگیرید. خیر کوینکس به آی پی ایران حساس نیست اما پیشنهاد میکنیم در همه سرویس های مالی IP خود را عوض کنید. برای اشتراک‌گذاری دعوت‌نامه به تلگرام، توییتر، فیس‌بوک، ویبو یا QQ، روی کلیک کنید. هنگامی که دوستان شما حساب‌های خود را با استفاده از این پیوند ثبت کنند، به شما ارجاع داده می‌شوند. شما به عنوان یک کاربر می‌توانید برای ایجاد ۱۹ پیوند ارجاع دیگر بر روی کلیک کرده و سپس روی کلیک کنید تا نسبت بازپرداخت کمیسیون ارجاعات خود را برای هر پیوند ارجاعی تنظیم کنید.

در بخش خرید، را انتخاب کنید و مقدار دلخواه قیمت و میزان ارز را وارد کنید. شما باید ابتدا در سمت چپ را انتخاب کرده و سپس را انتخاب کنید. اخیرا کمیته فیلترینگ سایت کوینکس را فیلتر کرده اند و نیاز به تغییر آی پی دارد. کوینکس یک طرح صنعتی کامل اکولوژیکال را ایجاد کرده است که لایه های آن بر پایه عرضه ، تقاضا ، کاربری ، کشف ارزش و بلاکچین می باشد. برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از نحوه Sign Up در صرافی کوینکس ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید. چشم انداز کوینکس تبدیل شدن به یک زیرساخت امن و کاربردی در دنیای بلاکچین است.

چگونه از توکن CET برای پرداخت کارمزد معاملات استفاده کنیم؟

امروز در تالار بورس قصد داریم تا شما را با این صرافی ارز دیجیتال آشنا کنیم. پس می بینید که این صرافی خیلی به فکر امنیت حساب کاربری شما و دارایی هایتان می باشد. Anti phishing code یا کد ضد فیشینگ یک ویژگی امنیتی ارائه شده توسط صرافی Coinex بوده و برای پشتیبانی از امنیت دارایی کاربران طراحی و اجرا شده است.

پس از ارسال درخواست برداشت از حساب کاربری خود در صرافی، کوینکس از کاربران می‌خواهد تا از طریق ایمیل یک بار دیگر نیز درخواست برداشت خود را تایید کنند. این کار از نابود شدن دارایی کاربران به دست افراد سودجو جلوگیری می‌کند. سایت خانه سرمایه، ثبت نام و استفاده از خدمات صرافی کوینکس را تایید یا تکذیب نمی کند و صرفا به آموزش نحوه استفاده از آن پرداخته و مسئولیت استفاده و بررسی امنیت این صرافی کاملا برعهده کاربر است. سپس در قسمت coin type نماد ارز دیجیتالی که میخواهید برداشت نمایید را تایپ فرمایید و در انتها آدرس کیف پولی که میخواهید به آن واریز شود و همچنین مقدار آن را مشخص نمایید .

ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آپدیت 2022

البته تا وقتی مهارت کافی پیدا نکرده اید بهتر است وارد معاملات فیوچرز نشوید، زیرا احتمال دارد که تمام سرمایه خود را از دست بدهید. شما می تونید بدون احراز هویت هم به خرید و فروش در این صرافی بپردازید. افرادی نیاز به احراز هویت دارند که روزانه بیش از ۱۰هزار دلار بخواهند از کوینکس برداشت بزنند.

در انتها باید آدرس کیف پولتان را به صرافی ایرانی بدهید تا تتر هایتان را به حساب کوینکس شما واریز کنند . – آدرس برداشت را از یک پلتفرم یا کیف پول خارجی کپی کنید و آن را در قسمت آدرس برداشت در کوینکس قرار دهید. همچنین می‌توانید کد QR را روی پلتفرم یا کیف پول خارجی اسکن کنید تا برداشت کنید.

روش هایی برای جلوگیری از فکر کردن بیش از حد هنگام معامله

فعال کردن TOTP در صرافی کوینکس CoinExبه این صفحه هدایت می شوید، سپس در قسمت Security Settings (تنظیمات امنیت)، به دنبال گزینه ی TOTP Authentication بگردید و در مقابل آن به روی گزینه ی Bind (اتصال) کلیک کنید. سپس در قسمت پسورد یک رمز عبور تعیین کنید و قسمت CONFIRM PASSWORD را بزنید و با فعال کردن تیک قسمت (من موافقم) روی گزینه SIGN UP کلیک کنید تا مراحل ثبت نام پایان یابد. ایمیل خود را در بخش مورد نظر وارد کنید و گزینه SEND CODE را بزنید. ایمیل حاوی کد احراز هویت را باز کنید و کد آن را در بخش EMAIL VERIFICATION CODE وارد نمایید. برای حذف اکانت کوینکس و یا غیر فعال کردن آن باید در قسمت SECURITY SETTING گزینه DISABLE YOUR ACCOUNT را فعال کنید تا حساب کاربری شما و اکانت تان غیر فعال شود.